Adrem Team

Het team van Adrem Keukens is een groep enthousiaste mensen die slechts één ding voor ogen hebben:

Samen uw droomkeuken realiseren

Van onze adviseurs tot onze installateurs, iedereen maakt er een erezaak van om u optimaal en in alle vertrouwen van dienst te zijn, zodat u jarenlang kan genieten van uw droomkeuken. Het adrem team staat altijd voor u klaar!

Michiel
ZAAKVOERDER

michiel@adremkeukens.be

Sarah
ZAAKVOERSTER BORNEM

sarah@adremkeukens.be

Séverine
VERANTWOORDELIJKE WINKEL EEKLO – VERKOOPSTER

severine@adremkeukens.be

Peter
VERANTWOORDELIJKE WINKEL DEINZE – VERKOPER

peter@adremkeukens.be

Melissa
VERANTWOORDELIJKE PLANNING

melissa@adremkeukens.be

Filip
VERKOPER

filip@adremkeukens.be

Niek
GRAFISCH VERANTWOORDELIJKE + PROJECTOPVOLGING

niek@adremkeukens.be

Sofie
PROJECTOPVOLGING

sofie@adremkeukens.be

Jasper
PROJECTOPVOLGING

jasper@adremkeukens.be

Onze plaatsers en onderaannemers

Geert, Korneel, Gwenn, Jordy, Mark, Kristof, Kristof A
Bart, Ben, Marnix, Chris, Wesley, Thorne, Matthew

© Copyright - Adrem Keukens Eeklo - Wordpress Theme by Kriesi.at